LV | RU | EN |

Laureāti

GRAND PRIX:

Agate Albekeite (9 gadi) - Skrīveri, Latvija.

Muzikālais pasniedzējs - Artūrs Mangulis.

 

 

LAUREĀTI

I prēmija:

1. Alīna Ņikitina (9 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (līdz 9 gadiem), Cēsis, Latvija

2. Layma Ghaltaghchyan (14 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 13 līdz 14 gadiem), Tartu, Igaunija

3. Layma Ghaltaghchyan (14 gadi) nominācijā "Tautas dziesma, folk-modern", Tartu, Igaunija

4. Mara Berziņa (18 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, Blues" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem), Rīga, Latvija

 

II prēmija:

1. Popgrupa "Smaids" nominācijā "Estrādes dziesma" (līdz 9 gadiem), Rīga, Latvija

2. Adrija Korsakaite (10 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 10 līdz 12 gadiem), Rīga, Latvija

3. Katrīna Kabiņecka (11 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 10 līdz 12 gadiem), Liepāja, Latvija

4. Luīze Krasta (12 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 10 līdz 12 gadiem), Carnikava, Latvija

5. Stefania Airapetjan (16 gadi) nominācijā "Tautas dziesma, folk-modern", Tartu, Igaunija

6. Austeja Jelinskaite (19 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem), Vilnius, Lietuva

7. Marina Smarško (19 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem), Rīga, Latvija

8. Zulpaite Rūta (14 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, Blues" (no 10 līdz 14 gadiem), Lietuva

9. Goda Bumbliauskaite (16 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, Blues" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem), Lietuva

10. Quartet "Strichas" (14-15 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, BLues" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem), Klaipēda, Lietuva

 

III prēmija:

1. Artūrs Brūns (8 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (līdz 9 gadiem), Jūrmala, Latvija

2. Raivo Jānis Johansons (8 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (līdz 9 gadiem), Rīga, Latvija

3. Agnese Huhka (8 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (līdz 9 gadiem), Rīga, Latvija

4. Annemarija Moiseja (10 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 10 līdz 12 gadiem), Rīga, Latvija

5. Grupa "Smaids" nominācijā "Estrādes dziesma" (no 10 līdz 12 gadiem)

6. Popgrupa "POPPY" (10-12 gadi) nominācijā "Neoklasika, akadēmiskais vokāls, mūzikli", Rīga, Latvija

7. Grupa "HEY!" (19-22 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem), Vilnius, Lietuva

8. Karolina Žibkute (14 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, Blues" (no 10 līdz 14 gadiem), Klaipēda, Lietuva

9. Stefania Airapetjan (16 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, Blues" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem), Tartu, Igaunija

10. Trio "RAGDOLLS" (14-15 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, Blues" (no 15 līdz 18 un 19-...), Lietuva

11. Agne Bubilaite (15 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, Blues" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem), Klaipēda, Lietuva

 

Diplomanti:

1. Viktorija Jansone (12 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 10 līdz 12 gadiem), Olaine, Latvija

2. Grupa "Zīlīte" (12 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 10 līdz 12 gadiem), Rīga, Latvija

3. Jānis Narkevics (13 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 13 līdz 14 gadiem), Saldus novads, Latvija

4. Ieva Turskyte (14 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 13 līdz 14 gadiem), Vilnius, Lietuva

5. Ansamblis "DVIN" (12-16 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 13 līdz 14 gadiem), Tartu, Igaunija

6. Annemarija Pavlova (13 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 13 līdz 14 gadiem), Rīga, Latvija

7. Karolina Žibkute (14 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 13 līdz 14 gadiem), Klaipēda, Lietuva

8. Anna Karazina (14 gadi) nominācijā "Neoklasika, akadēmiskais vokāls, mūzikli", Rīga, Latvija

9. Tamara Bezljudova (14 gadi) nominācijā "Neoklasika, akadēmiskais vokāls, mūzikli", Tartu, Igaunija

10. Edvars Grieze (15 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem),  Ventspils, Latvija

11. Līga Miteniece (16 gadi) nominācijā "Estrādes dziesma" (no 15 līdz 18 un 19-... gadiem), Rīga, Latvija

12. Egle Hokušaite (12 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, Blues" (no 10 līdz 14 gadiem), Panevežis, Lietuva

13. Tamara Bezljudova (14 gadi) nominācijā "Jazz, R&B, Blues" (no 10 līdz 14 gadiem), Tartu, Igaunija